Doprava a platba

Zboží, které máme skladem, odesíláme nejpozději do druhého dne. Ostatní produkty naskladňujeme na zakázku po vytvoření Vaší objednávky a odesíláme do 14 dnů.

 DOPRAVA po České republice je v našem eshopu na všechno zboží ZDARMA
 

Jakou dopravou posíláme?

Většinu zásilek posíláme službou PPL - kurýr, která Vám zásilku doručí na Vámi udanou adresu. Doručení je většinou do druhého pracovního dne od odeslání. O doručení vás bude kurýr informovat předem SMS zprávou na vaše telefonní číslo a následně telefonicky, a to těsně před doručením V případě, že Vás řidič nezastihne doma, je možnost se s ním domluvit na jiném termínu doručení nebo nechá zásilku na Parcel shopu. Doporučujeme sledovat informace o zásilce na Vašem emailu.

 

Zboží je také rozváženo naší dopravou - výhodou je informace o času doručení SMS zprávou na Vámi uvedený telefon a také Vám řidič donese balík až do bytu/domu

 
Osobní odběr na provozovně v Přelouči

Svou objednávku si můžete vždy po domluvě termínu zdarma vyzvednout osobně v Přelouči na adrese Havlíčkova 1619. Jakmile bude zásilka připravena, obdržíte tuto informaci emailem. Osobní odběr je možné využít u jakékoliv zásilky.

 
  

PLATBA

Jakými způsoby u nás můžete platit

Platební kartou online    Rychlá online platba v eshopu je zdarma, informaci o jejím provedení máme okamžitě a nic nebrání tomu, abychom na vaší objednávce začali pracovat.

Bankovním převodem    Údaje o platbě vám přijdou e-mailem po vytvoření objednávky. Jakmile k nám platba dorazí,  budeme vás informovat e-mailem a začneme objednávku zpracovávat. Platba převodem je zdarma.

Dobírkou   Dobírku zaplatíte dopravci při dodání zboží.

Při osobním převzetí na prodejně lze platit pouze hotově

Zpět do obchodu