Kombinované kočárky - dvojkombinace

Již není nutné si pořizovat zvlášť hluboký kočárek a následně sportovní sedačku. Můžete si vybrat odpovídající model a mít tak kočárek dvojkombinaci, prakticky 2v1. Ve většině případů je zároveň k této verzi i bohatá doplňková výbava, tudíž se rozhodně tato investice vyplatí. Na podvozek se dá velmi snadno umístit korbička nebo sedačka díky úchytům, které se samočinně zajistí a jsou zcela bezpečné. Vyjmout se opětovně dají po odjištění pojistky, které jsou na každé straně podvozku.

Pokud nepotřebujete nutně autosedačku, je ekonomickým řešením dětský kočár dvojkombinace. V praxi se kočárky dvojkombinace vyznačují kombinací sportovní sedačky a hluboké korbičky. U většiny modelů v naší nabídce lze autosedačku dokoupit, nebo se můžete podívat rovnou na trojkombinace.

Kočárek dvojkombinace vydrží až do školky

Kombinované kočárky 2v1 využijete jak pro miminko v hluboké korbičce, tak i pro větší děcko, které už bude chtít sedět a vidět ven. Pokud budete potřebovat dětskou autosedačku, příslušenství nebo náhradní díly jsme vám k dispozici.