Kočárky

Kočárky pro miminka vybíráme podle několika kritérií. Je to skvělá cena, pěkný design a kvalitní zpracování. Některé kočárky startují na cenách kolem 3.000 korun. Designové kolekce obnovuje podle posledních trendů, mnoha známých značek. Nejoblíbenější jsou například Raf-Pol Babylux, Lonex, JUNAMA nebo Riko.

Máme klasické kočárky, praktické dvojkombinace nebo oblíbené trojkombinace. Kočárky se zatáčecími nebo pevnými koly, golfky, kočárky pro sourozence, léty prověřené retro kočárky, elegantní sportovní kočárky s otočnou sedačkou, nebo modely kočárků vhodných do terénu.

Myslíme na váš komfort. Ke kočárkům si můžete objednat autosedačku i s adaptérem, vybavit se dalšími věcmi pro děti, nebo v případě potřeby zakoupit náhradní díly. Pokud máte zájem o ekonomický výběr, nepřehlédněte náš výprodej a zajímavé slevy. Současně vás zveme na náš blog a sociální sítě, aby vám neunikly žádné zajímavosti a novinky. Přejeme vám příjemný nákup.

Kočárky pro miminka

Ještě vám zbývá pořídit kočárek pro miminko, ale vůbec netušíte, na co je třeba se zaměřit? Není ani divu, protože nabídka na trhu je poměrně rozsáhlá. Navíc se skutečně jedná o jeden z nejtěžších úkolů, který rodiče musí splnit. Hluboký kočárek rozhodně nebude jediný cíl, který si můžete nastavit. Zaměřit se totiž nemusíte jen na kočárek pro holčičku nebo chlapečka. Pokud hodně cestujete, tak je dobré si vybrat cestovní kočárek, který bude odpovídat vašim představám. I v tomto případě můžete zvolit oblíbenou barvu, například růžový kočárek nebo naopak si zvolit jinou barevnou verzi.

Pohodlí pro miminko

Design kočárku je mnohdy více rozhodující, ale přece jenom by bylo naprosto ideální, kdyby měl kočárek korbu 80 cm, která bude dostačující pro pohodlné zázemí na tomto místě. Pokud jste si vybrali odpovídající model, poté teprve můžete uvažovat o barvě, kde lze zvolit i například fialový kočárek, který se hodí rozhodně pro obě dvě pohlaví, stejně tak jako tyrkysový kočárek. Je pravdou, že se říká, že černá barva je smutná, ale pokud se podíváte na elegantní verzi tohoto kočárku, tak zjistíte, že i černý kočárek v kombinaci dalších praktických doplňků je zkrátka perfektní.