Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Výběr kočárku

Výběr kočárku

Výběr kočárku pro miminko je důležité rozhodnutí, při kterém je třeba zvážit několik podstatných hledisek. K těm zásadním patří jistě bezpečí a pohodlí vašeho děťátka, dále pak způsob využití kočárku a snadná manipulace s ním. Abyste měli jasno, jaký vybrat kočárek, přinášíme přehled hlavních parametrů a typů kočárků, které současný trh nabízí.

V současné době se všichni výrobci musí řídit Evropskou bezpečnostní normou pro výrobu kočárků, většina výrobců si nechává před uvedením nového modelu dělat i bezpečnostní a zátěžové testy v akreditované zkušebně.

Především je potřeba si ujasnit, zda chcete kočárek s pevnými velkými koly, tzv. Retro. Výhodou těchto kočárků jsou právě velká kola, díky kterým projedete terénem nebo hlubokým sněhem. Nevýhodou je horší manipulace např. při zatáčení, kdy je potřeba je mírně zvedat. Také zaberou trochu více místa při složení. Pokud Vás přesto tento typ oslovil, nabízíme nejprodávanější kočárek této kategorie, Babylux Margaret s několika barvami podvozku a ve spoustě barev látek. Pokud chcete být ještě více styloví, podívejte se na kočárek s proutěnou korbou Lonex retro Classic. Kočárky se prodávají jako dvojkombinace, ke každému z nich je možné zakoupit autosedačku, což z nich dělá trojkombinaci.

Pokud preferujete jednodušší manipulaci při zatáčení a nepotřebujete projíždět těžkým terénem, je pro Vás vhodný kočárek se zatáčecími koly. I tyto typy kočárků si ale s terénem poradí, u všech lze totiž přední kola zaaretovat, aby nezatáčeli a tím je průjezd např. Sněhem bezproblémový. Kočárky jsou opět dvojkombinace a lze k nim dokoupit autosedačky.

Mezi naše nejprodávanější kočárky patří hlavně díky super ceně Babylux Optimal nebo Babylux Largo. Pokud potřebujete větší korbičku nebo vyšší kočárek, doporučujeme Babylux Axel nebo Babylux Colorlux. Pokud chcete více stylu a vychytávek, neměl by Vaší pozornosti uniknout kočárek Lonex Pax s integrovanou moskytierou a stylovým designem. Mezi dražší, ale velmi oblíbené patří kočárky Noordi.

Tolik k výběru kočárku, který je o něco složitější, ale pro základní orientaci věříme, že tento přehled postačí 🙂

Sdílet tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *