Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Kočárky – jaké jsou trendy?

Kočárky – jaké jsou trendy?

Kočárky – jaké jsou trendy?

V poslední době někteří rodiče od kočárků upouští a dítě nosí v šátcích nebo jiných nosítkách. Nicméně pokud patříte k tradičním rodičům, nebo prostě máte pocit, že pro některé příležitosti je kočárek nepostradatelný (a takových je hodně), jistě budete chtít vybrat takový, ve kterém se bude Vaše dítě cítit dobře a Vám se s ním bude skvěle manipulovat.

V první řadě upozorňuji, že cca 80% kočárků se vyrábí v Polsku, cca 18% v Číně (hlavně “značkové” jako je MIMA, ABC Design apod.) a jen ten zbytek opravdu tam, kde sídlí i značka.

——————————————————————————–

Jaké jsou možnosti kočárků ?

Mnoho rodičů používá tzv. kombinované kočárky, které se řídí heslem: Jeden kočárek po celou dobu věku malého dítěte. Tyto kočárky nabízejí možnost polohy v leže i v sedě, korbičky pro nejmenší cestovatele a praktické úložné prostory pro maminky, které se každodenně vydávají na nákupy za účelem naplnění domácí ledničky. Oblíbené značky jsou TAKO, MAKED LUCKY, BABYLUX a LONEX.

Samostatnou kapitolou jsou RETRO kočárky. Nejoblíbenější jsou kočárky LONEX RETRO CLASSIC, které kombinují retro vzhled s moderními materiály.

Naprostou špičkou jsou pak sportovní kočárky, které mají spousty využití. Hodí se na nákupy, do města, na cestu na dětské hřiště nebo do parku. Výhodou je, že je lehce složíte a dáte do kufru Vašeho auta. Oceníte je taky v domech bez výtahu. Sportovní kočárky jsou vyráběny ze speciálních materiálů, takže jsou lehké. Na výběr je pestrá škála kočárků za velice příjemné ceny. Z naší nabídky např. kočárek LONEX SPORT.

Jaký kočárek si tedy vybrat?

Základním kritériem je stáří dítěte. Pro miminko bude vhodný kombinovaný kočárek. Pokud často cestujete autem, pak vybírejte golfky s možnosti připevnění autosedačky. Dítě v autě často usne a vy tak můžete autosedačku jen jednoduše přemístit na golfové hole. Pro starší děti, které se v kočárku častěji přepravují, než spí, jsou pak vhodné jak golfky, tak sportovní kočárky. Vybírejte podle svého vkusu, možností je opravdu mnoho.

Sdílet tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *