Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Kombinované kočárky

Kombinované kočárky

Kombinované kočárky jsou tou nejoblíbenější a zároveň nejpraktičtější možností při výběru dětského kočárku. Skládají se z podvozku, hluboké korby a sportovní sedačky – dvojkombinace. Zakoupením autosedačky 0+ vytvoříte z kočárku trojkombinaci. Autosedačka má většinou v ceně i adaptéry, pomocí nichž ji lze připevnit na podvozek kočárku. Výhodou je upevnění všech prvků po i proti směru jízdy.
Kombinovaný kočárek je použitelný od narození miminka až po jeho tři roky. Takové kočárky jsou ideální pro všechny rodiče, kteří upřednostňují maximální komfort při jízdách s kočárkem. Kočárky umožňují spojení více funkcí v jednom celku. Prostorný hluboký kočárek, sportovní kočárek na cesty – to všechno v sobě skrývají tyto kočárky. Na konstrukci vyrobenou z kvalitních a odolných materiálů můžete totiž připevnit hlubokou korbičku, sportovní sedačku i autosedačku.

Výhody

Výhodou jsou otočná přední kola s aretací, malá hmotnost a nechybí ani tlumiče a odpružení, které zaručují bezpečnou a komfortní jízdu pro rodiče i dítě. Kola kombinovaných kočárků jsou většinou nafukovací, novinkou jsou pak kola gelová, která poskytují stejný komfort jako nafukovací, ale nelze je propíchnout.

Kombinované kočárky retro

V poslední době se vrací kočárky v retro vzhledu – nemají otočná přední kola, ale všechna kola jsou pevná a větší, ve velikosti většinou 14“. Funkce mají stejné, na konstrukci tedy lze nasadit hluboká korba, sportovní sedačka i autosedačka.
Ve výbavě kombinovaných kočárků nechybí pláštěnka a většinou i moskytiera proti hmyzu.
Dokoupit lze i další příslušenství, jakou jsou rukavičky na zimu nebo na léto slunečník.  Vybírejte z naší pestré nabídky!

Sdílet tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *